Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Promocja!

ZESTAW Maska PRO z filtrem FFP3 – PRZEDSPRZEDAŻ

239.00 209.00

Maska PRO – zestaw z 2 filtrami FFP3 i bogatym wyposażeniem dodatkowym.

To podwójna skuteczna ochrona dzięki filtrom FFP3 oraz specjalistycznej dzianiny o wysokich właściwościach filtracyjnych.

To rozwiązanie dla osób, które z uwagi na wykonywany zawód, nie mogą zachować dystansu społecznego lub są narażone na częste kontakty z osobami trzecimi. Maska PRO to najlepsza ochrona dróg oddechowych przed wirusami, smogiem, alergenami i spalinami. Skuteczność filtracji dzianiny została potwierdzona w badaniach Ministerstwa Obrony Republiki Francuskiej, natomiast filtr FFP3 pochłania do 99,6% zanieczyszczeń.

Maska PRO jest wyrobem medycznym zgłoszonym do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

PRZEDSPRZEDAŻ: 

Już teraz możesz zamówić zestaw Maska PRO zanim pojawi się w regularnej sprzedaży.
W okresie przedsprzedaży zestawy objęte są promocją.

Uwaga: Zestawy Maski PRO zamówione w okresie przedsprzedaży otrzymasz dopiero wtedy, gdy ukażą się w regularnej sprzedaży.

Cena: 239,00 PLN

Cena w przedsprzedaży: 209 PLN, wysyłka GRATIS.

Wysyłka: Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał/a swój egzemplarz w ciągu 2-3 dni roboczych od dnia premiery. Nieopłacone zamówienia będą anulowane po 3 dniach. Wysyłka z Polski.

Planowana data premiery: 05.12.2020 rok

Maska PRO dostępna jest w kolorze czarnym.

Rozmiar: uniwersalny. Rzep pozwala na dopasowanie maski do różnych rozmiarów obwodu głowy.

 

Maska antysmogowa SPORT

177.00

Chroni układ oddechowy sportowców ćwiczących na powietrzu przed smogiem i spalinami. Dołączony do maseczki wymienny filtr N99 z aktywnym węglem, stanowi skuteczną barierę dla zanieczyszczeń zawartych w powietrzu, w tym pyłów PM2,5 i PM10.

 

Filtr wymienny N95 do masek SPORT i NORMAL

25.00

Filtr wymienny N95 z aktywnym węglem, pochłania do 95% zanieczyszczeń, w tym pyły PM2,5 oraz PM10. Zapewnia idealną ochronę przed smogiem. Filtr może być wykorzystany zarówno do masek Sport jak i do masek NORMAL oraz NORMAL Light.

wkrótce dostępne

Filtr wymienny FFP3

35.00

Filtr wymienny FFP3 z aktywnym węglem, pochłania do 99,6% zanieczyszczeń, w tym: pyły, spaliny, opary, zapachy, pleśń oraz inne grzyby, bakterie, alergeny. Zapewnia idealną ochronę przed smogiem i zanieczyszczeniami z samochodów. Filtr może być wykorzystany zarówno do masek antysmogowych SPORT, jak i do masek NORMAL.

Filtry będą dostępne ponownie w sprzedaży w styczniu 2021r. 

Woreczek do masek antysmogowych

15.00

Praktyczny i wytrzymały woreczek bawełniany, o wymiarach 20x15cm, z wbudowanym ściągaczem. Stanowi idealny zestaw z maską antysmogową Basic, Basic Summer, Sport, Normal oraz Junior.