fbpx - medpatent

Poduszki

Postęp cywilizacyjny, styl życia i praca pchają nas w stronę siedzącego trybu życia. Pomimo, że tego nie chcemy, spędzamy coraz więcej czasu w pozycji siedzącej. Siedzimy w miejscu pracy, samochodzie, przed TV czy z popularnym smartfonem w ręku. Nie dość, że długo przebywamy w pozycji siedzącej, to na dodatek często siedzimy w nieprawidłowej pozycji. Długotrwałe i nieprawidłowe siedzenie jest szkodliwe dla naszego ciała, w szczególności kręgosłupa. Wskutek nieprawidłowego siedzenia mogą pojawić się bóle, czy dyskomfort w różnych partiach pleców. Poduszki w ofercie Med Patent zadbają o zdrowie Twoich pleców i wygodę podczas siedzenia. Jeśli odczuwasz bóle lub dyskomfort przy siedzeniu, albo jest Ci trudno utrzymać prawidłową pozycję przy siedzeniu przed długi czas, poduszki ergonomiczne Med Patent pomogą Ci w tym, odciążą kręgosłup i zniwelują ból.

IN MOTION Sensomotoryczna poduszka do siedzenia

Bądź aktywny siedząc.

Balans na poduszce IN MOTION wzmacnia mięśnie pleców i brzucha. Wyjątkowy kształt poduszki umożliwia przyjęcie prawidłowej i zdrowej postawy. Poduszka sensomotoryczna do siedzenia sprawi, że postawa będzie zawsze prawidłowa. Jest to bardzo ważne, szczególnie w aktualnych czasach, gdzie bardzo często spędza się sporą część dnia w pozycji siedzącej i nie zawsze jest się w stanie korygować samemu to, jaką postawę się przyjmuje.

Sensomotoryczna poduszka do siedzenia pozwoli Państwu odczuwać komfort, nawet jeśli na siedzeniu spędza się dużo czasu. Jest to innowacyjny produkt, który sprawdzi się w każdych warunkach. Poduszka sensomotoryczna — jak siedzieć? Nie trzeba się nad tym zastanawiać, ponieważ jej kształt sprawi, że idealnie dopasujecie swoje ciało do niej.

Poduszka COMFY do siedzenia

Wygodne siedzenie. Wszędzie.

Poduszka COMFY zadba o zdrowie Twoich pleców i wygodę podczas siedzenia. Z poduszką Comfy, prawidłowe siedzenie to sama przyjemność wszędzie, gdzie ją zabierzesz.

Ergonomiczna poduszka do siedzenia, posiada wiele zalet, jednak jedna jest szczególnie godna uwagi. Mianowicie chodzi o to, że można ją zabrać ze sobą w każde miejsce. Sprawdzi się idealnie w domu, pracy, aucie itp. Poduszka do siedzenia na kręgosłup lędźwiowy to produkt najwyższej jakości.

Produkt polecany przez fizjoterapeutów.

SUPPORT Ergonomiczna poduszka pod plecy na krzesło, fotel biurowy

Twoje wsparcie w bólu pleców. Idealnie wyprofilowana poduszka to ulga dla Twoich pleców zmęczonych długim siedzeniem. W końcu poczujesz, że nawet wielogodzinna praca może być przyjemna.

Spędzanie sporej części dnia przy komputerze nie wpływa dobrze na kręgosłup i można odczuwać spory dyskomfort na koniec dnia. Poduszka pod plecy na fotel biurowy sprawi, że wszelkiego rodzaju dolegliwości znikną. Jest to produkt genialny w swej prostocie. Ergonomiczna poduszka pod plecy może towarzyszyć Państwu wszędzie. Można ją stosować w domu, pracy czy zabrać w podróż. Poduszka pod plecy na krzesło będzie idealna dla każdego.

Zależy nam na Państwa stuprocentowym zadowoleniu, dlatego stawiamy na produkty, tylko najwyższej jakości.

pl_PLPolski
Skip to content