Rollery

Dla osób, które są aktywne sportowo, komplet do masażu Medpatent to idealne rozwiązanie do rozluźniania nadmiernie napiętych lub zmęczonych mięśni oraz napiętych punktów mięśniowo-powięziowych.

KIEDY UŻYWAĆ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus tempus lacus sollicitudin tortor congue dictum. Suspendisse potenti. Nullam sed lectus sed velit gravida posuere. Duis tristique ut sem quis dignissim.

Roller Medpatent

Doskonały do masażu tkanki miękkiej naszego ciała, co pozwala w efekcie rozluźnić mięśnie, zrelaksować się i zregenerować. Rollerem można masować każdą część ciała, z wyjątkiem stref podkolanowych, kości i części ciała, gdzie nerwy są blisko skóry. Automasaż takim rollerem pozwala  zwiększyć zasięg naszej mobilności, zmniejsza ryzyko kontuzji, poprawia napięcie mięśniowe, zapobiega i leczy przykurcze czy napięcia mięśniowe.  Roller Medpatent jest wykonany pianki EPP, której jakość i bezpieczeństwo zostały potwierdzone laboratoryjnie. Jest to roller o rozmiarach 30 cm x 15 cm o średniej twardości i jest doskonały dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z rolowaniem.

KUP TERAZ
Piłeczki DuoBall

Piłeczka DuoBall jest doskonałym narzędziem do masażu pleców, w szczególności do rozluźniania mięśni wzdłuż kręgosłupa. DuoBall to dwie połączone piłeczki silikonowe, które idealnie dopasują się do kształtu kręgosłupa. Wykonując masaż na macie lub w oparciu o ścianę, piłeczki powinny być umieszczone na mięśniach wzdłuż kręgosłupa. DuoBall jest najczęściej stosowany do odcinka lędźwiowego i piersiowego. Świetnie trafia również w pośladki i barki, a przede wszystkim skutecznie dociska miejsce bólu w mięśniach dwugłowych i czworogłowych uda.  Duoball Medpatentu jest wykonany z gumy silikonowej, której bezpieczeństwo i nieszkodliwość dla użytkowników została potwierdzona laboratoryjnie. Duoball Medpatentu ma rozmiar 12 cm długości.

KUP TERAZ
Komplet do rolowania i masażu

Komplet do rolowania i auto-masażu składa się z rollera o rozmiarach 30 x 15 cm, piłeczki DuoBall z gumy silikonowej w rozmiarze 12 cm oraz 2 pojedynczych piłeczek o średnicy ok. 6 cm (gładka i z wypustkami). Dla osób, które są aktywne sportowo, komplet do masażu Medpatent to idealne rozwiązanie do rozluźniania nadmiernie napiętych lub zmęczonych mięśni oraz napiętych punktów mięśniowo-powięziowych.  Rolowanie oraz auto-masaż za pomocą kompletu Medpatent poprawi dopływ krwi wraz z tlenem, substancjami odżywczymi oraz wodą do tkanek, dzięki czemu mięśnie oraz otaczająca je powięź będą regenerować się dużo szybciej.

KUP TERAZ